Asansörlü Taşıma - Enakliye
 Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma artık eskisi kadar zor bir iş değildir. Bütün sektörlerde olduğu gibi nakliye sektöründe de değişmeler ve gelişmeler söz konusu oldu. İşinizi kolaylaştıracak birçok kolaylık artık sizlere sunulabiliyor.

Nakliyeciler sizin talepleriniz doğrultusunda yapılabilecek tüm işlemleri ek bir ücret karşılığında sizlere sunuyor. Ek ücret kapsamına genel itibariyle montaj demontaj ve paketleme hizmetleri dahil değil. Duvar montajı, avize sökülüp takılması, klima sökülüp kurulması, stor perde takılması gibi talepler ek ücrete tabii. Ayrıca sizin talebiniz doğrultusunda eğer isterseniz nakliye firmaları dolap içlerinizden mutfak dolaplarınıza kadar tamamını toplayıp paketliyor. Yine bu işlem içinde ek eleman ve malzeme kullanılacağı için sizlere ek ücret olarak yansıyor.

Yine nakliye hizmetlerinin gelişen alanlarından birisi de insan gücüne dayalı taşıma değil de asansör yardımıyla taşıma hizmetlerinin sunulması. Asansörlü taşıma nasıl mı sunuluyor hemen izah edelim.

Asansörlü Taşıma Yapan Nakliyat Firmaları

Asansörlü taşımada asansörlü nakliyat firmaları asansör aracını binanıza yaklaştırıyor. Balkondan yahut pencerenizden paketlenmiş olan eşyalarınızı asansör aracına yüklüyor. Sonrasında bu araç sayesinde aşağı indiriyor ve nakliye aracına yüklüyor. Eşyalarınız bu şekilde hiçbir hasar almadan ve güvenli şekilde taşınmış oluyor. Genellikle asansörlü firmalar yüksek katlı binalarda yahut merdivenden eşyanızın taşınmasının mümkün olmadığı binalarda tercih ediliyor. 

Eşyalarınızın taşınacağı binada da yeniden asansör kurulumu talebiniz varsa bunu öncesinde nakliye firmasına iletmiş olmanız sonrasında ek bir ücretle karşılaşmamanız için önemlidir. Fiyat sürprizleriyle karşılaşmamak için öncesinde nakliye firmalarına tüm taleplerinizi iletmiş olmanız sizin için her şeyin en baştan netleşmesi için önemlidir.   

Asansörlü Nakliyat Firmaları
Asansörlü Nakliyat Firmaları

Asansörlü Nakliyat Firmaları

Asansörlü nakliyat firmaları işleminizi gerçekleştirmeden önce yapanız gereken en önemli şey doğru firma tercihidir. Kaliteli ve güvenilir bir firma seçmek için enakliye platformundan talebinizi oluşturup müşteri temsilcilerimizden taşınmanıza ilişkin neler yapılabileceği konusunu görüşebilirsiniz. Ayrıca platformumuzda müşterilerimizin gerçekleştirdiği taşınmalar sonucunda firmalar hakkında yapmış oldukları yorumları ve puanlamaları okuyarak firmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Firmaya karar verdikten sonra mutlaka taşınmadan önce sözleşme imzalamanızı ve eşyalarınızı sigortalatmanızı tavsiye ederiz. Yazımızda bahsettiklerimizi dikkate aldığınız süreci kusursuz ve sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşayacağınıza eminiz.