Depolama - Enakliye
 Depolama

Depolama

İstanbul’da bulunan depolama hizmeti sunan ve bünyemizde bulunan tüm firmalar tamamen profesyonel depolama hizmeti sunmaktadır. Tüm farklı eşyalar, farklı büyüklükte ve farklı odalara sahip depolarda güvenle saklanmaktadır. Ayrıca çeşitli ürünler söz verilen sürede farklı yönlerden alınarak sorunsuz bir şekilde depoya teslim edilir. Şimdiye kadar güvenilir bir hizmeti sağlandığı için oldukça uygun fiyata hizmet veren birçok firma platformumuzda yer almaktadır.

depolama-2

depolama-2

Müşteriler verilen hizmetler kapsamında farklı zamanlarda eşyaların teslim edilmesi gibi bir sorun yaşamamaktadır. Her gün, her hafta veya her ay ve her yıl farklı zaman dilimleri aralığında eşyalarınız kiralama süresi boyunca sorunsuz bir şekilde sürekli denetlenerek muhafaza edilir. Eşyalarınızın boyutları farklı olduğu için oda sayısına göre depo büyüklüğü seçilebilir. Eşyalarınız birbirine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilir. 

Profesyonel Depolama Hizmeti

Profesyonel bir depolama hizmeti almadan önce, tüm alanları iyice temizletin ve hijyenik bir ortam sağlayın. Ayrıca, kira süresi sonunda bu ürünler, alanında geniş deneyime sahip uzmanlar tarafından ilk kez depo alanına yerleştirildiği için, sürekli olarak incelenecek, temizlenecek ve müşteriye talep ettiği zaman teslim edilecektir. Bu durumda profesyonel depolama bünyesindeki depolar açısından tüm farklı bölgeler adına en iyi hizmeti verilmektedir. Farklı yönlere giden çelik kasa kamyonların ulaştığı depo alanına eşyalarınız özenle taşınmaktadır.

Günlük, haftalık ve aylık kiralama hizmetleri kapsamında müşteri memnuniyeti öncülüğünde en uygun fiyat sağlanmaktadır. Ayrıca deponun tüm bölümlerindeki altyapı tesisleri kusursuz olduğu için asla nem veya su baskını gibi sorunlar yaşanmayacaktır. Öte yandan, iç kısım ve eşyalar ne çok sıcak ne de çok soğuk olduğundan, depo alanı doğru sıcaklık dengesinde tutulmalıdır.

profesyonel depolama hizmeti

profesyonel depolama hizmeti

İstanbul’un tüm farklı bölgeleri adına profesyonel depolama ortamları kapsamında özel depo alanlarının 0 güvenlik hatası ile izlenmesi için özel güvenlik kameraları kullanılmaktadır. Bu güçlü güvene ek olarak, güvenlik personeli ile depo alanları düzenli olarak denetlenmektedir. Firmaların depo alanı son teknoloji kullanılarak gerçekleştirildiğinden eşyalarınızı güvenle teslim alınana kadar büyük bir hassasiyetle saklayabileceksiniz. Ayrıca elektronik ürünler, ev aletleri veya çok değerli masa veya piyano gibi oturma grupları gibi seçenekler kapsamında, evde veya işyerinde veya çeşitli nedenlerle yapılan değişikliklerde İstanbul’daki eşyalarınızın depolanması konusunda profesyonel destek tarafımızca sağlanacaktır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.