Kolayca Taşınma Kolisi Temin Edebileceğiniz Yerler - Enakliye
 Kolayca Taşınma Kolisi Temin Edebileceğiniz Yerler

Kolayca Taşınma Kolisi Temin Edebileceğiniz Yerler

Yeni bir eve taşınırken evden eve nakliyat sırasında kolayca taşınma kolisi alacağınız yer eşyalarınızı doğru şekilde paketlemeniz çok önemlidir. Bunun için doğru malzemenin kullanılması gerekir. Kolayca taşınma kolisi temin edebileceğiniz yerler konusunda fikir edinmeniz için sizlere bu yazıyı hazırladık

Evden eve nakliyat söz konusu olduğunda doğru paketleme süreciyle, potansiyel olarak küçük çaplı kazalardan korunabilirsiniz. Ancak, eşyaların yerleştirilebileceği dayanıklı paketler bulmak her zaman kolay değildir. Dayanıklı taşınma kolisi bulmak için doğru yere bakmalısınız. Yazımızda ücretsiz olarak kolayca taşınma kolisi temin edebileceğiniz yerler nasıl bulabileceğimizi detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. 

Taşınmak üzere olduğunuz ilk andan itibaren aklınıza gelecek ilk şey muhtemelen çevrenizdeki dükkanlar da koli aramak olacaktır. Ancak, tüm mağazalar sizinle paket paylaşamayabilir veya ellerinde dayanıklı paketler olmayabilir. 

tasinma-kolisi2
tasinma-kolisi2

Taşınma Kolisi Bulabilmek İçin Yapacaklarınız

Taşınma talebiniz olduğunda ilk andan mağazalardan koli temin etmek isteyeceksiniz ancak her mağazanın belirli bir koli kalitesi vardır. Mesela kağıt havlu kolisi ile deterjan kolisinin dayanıklılığı takdir edersiniz ki aynı değildir. Evden eve nakliyat sırasında taşınma kolisi kalitesi en mühim şeylerden biridir. 

Dayanıklı ve sağlıklı ambalaj durumunda bile, kalan koliler belirli zamanlarda geri dönüşüm için toplanır.  İstanbul nakliyat ve şehirlerarası nakliyat söz konusu olduğunda koli temini yaparken kolilerin geri dönüşüme verilme saatinden önce mağazayı ziyaret edebilir ve özellikle yeni malzemenin gelmesinden sonraki birkaç hafta içinde size uygun bir paket olup olmadığını sorabilirsiniz. Evden eve nakliyat sırasına kolayca taşıma kolisi temin edeceğiniz yerler sizler için aşağıda listelendi. 

1- Mağazalar

Evden eve nakliyat sırasında paketleme işleminde kullanabileceğiniz dayanıklı ve sağlıklı taşınma kolisi bu listeden kolayca edinebilirsiniz. Böylelikle tüm ev taşıma işlemlerini zaman kaybetmeden ve zahmetsizce rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

2- Süpermarketler

Market ve süpermarketler malzemelerin sürekli olarak taşındığı ve büyük miktarlarda kolilerin kullanıldığı yerlerdir. Böylece evden eve nakliyat kutunuzu ücretsiz olarak kolayca süpermarketlerde bulabilirsiniz. Süpermarketlerdeki ve marketlerdeki çoğu koliler kısa sürede tükenebilir. Taşınmanız yakınsa elinizi çabuk tutmakta fayda var. Ayrıca güvenli taşımayı sağlamak için daha dayanıklı bir taşınma kolisi bulmak önemlidir 

3-Giyim Mağazası

Bütün giyim mağazaları ürünlerini büyük bir kutuya yerleştirir. Bu nedenle giyim mağazalarından ev taşıma için taşınma kolisi kolaylıkla temin edebilir. Aynı zamanda burada kullanılan kutu çok sağlam ve dayanıklıdır. Giyim mağazaları için elbette mağazanın sahibini ikna etmeyi ve sağlıklı bir paket istemeyi unutmamalısınız. Ev aletleriniz için de ideal paketi burada bulabilirsiniz.

4-Spor Malzemeleri Mağazası 

Spor malzemeleri mağazalarından evden eve nakliyat için taşınma kolisi temin etmek süpermarketteki gibidir. Ayrıca pek çok malzeme ağır olduğu için bu malzemelerin taşınmasında kullanılan kutuların üretim yöntemi bu ağırlıklara dayanamayabilir. Bu nedenle spor malzemeleri mağazalarından koli temin ederseniz hafif ağırlıktaki eşyalarınız için kullanabilirsiniz. 

5-Kırtasiye Ve Kitapçılar

Kırtasiye kutuları, kutuların kullanıldığı en yaygın yerlerden biridir. Kitap, defter gibi ürünleri büyük paketler halinde mağazaya taşıdıktan sonra buralarda kullanılmayan birçok koliyi rahatlıkla temin edebilirsiniz. Büyük kutulara ihtiyacınız varsa bu mağazaları denemenizi öneririz. Tüm odadaki eşyaları büyük paketlerden birine yerleştirerek birçok parçayı tek bir pakete koyabilirsiniz. Ayrıca Züccaciye Mağazasında da evden eve nakliyat için en ideal küçük alet ve ekipman kolilerini bulabilirsiniz. . Köpüklü ve koruyucu ambalajlar başta olmak üzere mutfak malzemeleri ambalajlarını da burada bulabilirsiniz. Yine ev dekorasyon mağazalarında da taşınma kolisi bulma imkanına sahip olacaksınız.