Şehirler Arası Motosiklet Taşıma Fiyatları - Enakliye
 Şehirler Arası Motosiklet Taşıma Fiyatları

Şehirler Arası Motosiklet Taşıma Fiyatları

şehirler arası motosiklet taşıma fiyatları, her şeyden önce gidilecek mesafeye bağlı. Tabii ki aracın ağırlığı ve türü gibi hususlar da fiyatı etkiliyor.

Motosiklet kullanımı yoğun trafiğe takılmamak ve zamandan kazanmak için sıklıkla tercih edilen bir uygulama. Motosikletinizi farklı bir şehre nakletmek istiyorsanız profesyonel bir nakliyat firmasından yardım almanız gerekiyor.

Nakliye alanında sektörünün öncü isimlerinden olan Enakliye, tüm taşınma süreçlerinde pratik, güvenilir ve kaliteli çözümler sunuyor. Motosiklet nakliyesi de firmamızın zengin hizmet yelpazesinde kendine yer bulmakta.

Firmamızdan böyle bir hizmet almayı düşünenler için, ayrıntılı bilgi vermemizin faydalı olacağını düşündük. Sonuçta nakliye, kritik bir süreç. Eşyalarınızı kime emanet edeceğiniz, onların nasıl taşınacağı gibi konularda her şeyi bilmek en doğal hakkınız.

Şehirler Arası Motorsiklet Taşıma Ve Fiyatları

Şehirler Arası Motosiklet Taşıma

Firmamız scooter ve motosiklet gibi taşıtların şehirler arası nakliyesinde deneyimli ekibiyle faaliyet gösteriyor. Satacağınız veya kendi satın aldığınız bir motosikleti başka bir şehre en güvenli şekilde ulaştırmanıza imkân tanıyor.

Bildireceğiniz bildirilen noktaya, tam vaktinde teslimat gerçekleştiriliyor. Kapınıza kadar teslim etmemiz mümkün olduğu gibi, farklı bir yere getirilmesini istemeniz ve sizin teslim almanız da mümkün.

Hayallerinizi süsleyen motosiklete nihayet uygun fiyatla sahip oldunuz diyelim. Fakat o motosikletin satıcısı farklı bir ilde yaşıyor.

Bu durumda şehirler arası motosiklet taşıma hizmetinden yararlanmanız gerekiyor. Sizden yüzlerce, belki de binlerce kilometre uzakta olan motosiklete hiçbir zarara uğramadan sahip olmanızın tek yolu bu.

Firmamız, şehirler arası motosiklet taşıma hizmetiyle hep arayıp durduğunuz ve sonunda kavuştuğunuz o motosikleti ayağınıza getiriyor.

Motor Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Şehirler arası motosiklet taşıma hizmetini tercih edecekseniz, vakit kaybı olmaması adına motosikletinizi önceden hazırlamanız gerekiyor. İşte, motor nakliyesi nasıl yapılır? Diye merak edenlerin üzerine düşen görevler:

  • Anahtarı yuvasından çıkarın.
  • Gidonun yani direksiyonun kilidini açık tutun ki rahatça dönebilsin. Taşınma sırasında araca yön vermeye ihtiyaç duyulabilir.
  • Motosikletin lastiklerini kontrol edin. Gerekiyorsa hava vererek basıncı normal düzeye getirin.
  • Tabii ki bütün kişisel eşyalarınızı motosikletten alın. Eşyalarınızdan bazıları kaybolursa motorsiklet taşıma işini üstlenen firma mesuliyet kabul etmeyecektir. O nedenle değerli eşyalarınızı motosikletten çıkarın.
  • Motosiklet çantalarını boş bırakın.
  • Motordaki yakıtın tahliyesini gerçekleştirin. Aracınızda yakıt bulunmasın. Bu, taşıyıcının ve motosikletin güvenliği noktasında çok önemlidir.
  • Vites boşta kalsın.

Motorsiklet taşıma için, yakıtını boşaltmak mecburi değildir. Bu sadece tavsiye niteliğindedir. Öte yandan, motorsiklet taşıma sırasında aracınızı sarmanız, paketlemeniz gerekmez. Nakliye firması tüm işlemleri sizin yerinize halledecektir.

Motosikletin alınacağı ve bırakılacağı yerin genişliği de motorsiklet taşıma sürecinin düzgün bir şekilde yürütülebilmesi noktasında önem taşır. Bu alanlar; römorklu bir kamyon veya 10 tekerlekli bir kamyonetin girişine uygun olmalıdır. Tercih edeceğiniz konum dar olursa nakliye aracı sığamayacak ve bu da motosikletin alınmasını ve teslimatını zorlaştıracaktır.

Motor nakliyesi nasıl yapılır? Sorusunu cevaplarken dile getirdiğimiz bu ayrıntı, taşıma işlemine engel değildir. Eğer göndereceğiniz yer kamyonun girerken güçlük çekeceği bir noktadaysa, adres olarak ana caddeyi tercih edersiniz. Böylece sorun ortadan kalkar.

Şehirler Arası Motosiklet Taşıma Fiyatları

Ülkemizde şehirler arası motosiklet taşıma fiyatları takriben 500-1200 TL arasındadır. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi, aracın taşınacağı mesafe şehirler arası motosiklet taşıma fiyatları üzerinde etkili olan ilk faktördür. Aracın götürüleceği il ya da ilçe yaygın kullanılan bir güzergâh üzerindeyse fiyatlar daha uygun olacaktır. Fakat sık kullanılmayan bir güzergâhta ise, nakliye ücreti hâliyle artacaktır.

Mesela İstanbul-İzmir  arası motosiklet taşıma fiyatı daha uygun olurken, İstanbul-Sivas arası taşıma mâliyeti daha yüksek olacaktır. Genel güzergâhlara yakın bir konumu seçmek, daha uygun fiyat teklifi almanıza yardımcı olur.

Motosikletin büyüklüğü ve türü de fiyatlara yansıyacaktır.

Motosikletin markası ve modeli, kaç yıllık olduğu gibi hususlar da nakliye ücreti belirlenirken dikkate alınan kriterlerdir.

Profesyonel ve güvenilir nakliyat firması olarak ilk tercihler arasında olan Enakliye, bu konuda da çözüm ortağınızdır. Motor nakliyesi nasıl yapılır? Motoruma zarar gelir mi? Ve benzeri sorularla kafanızı karıştırmanıza gerek yok.

Şehirler arası motosiklet taşıma fiyatları konusunda avantajlı tekliflerimizden yararlanabilir, üstün kalitemizi deneyimleyerek farkı yaşayabilirsiniz. Kaç CC olduğu fark etmeksizin; motosikletinizi istediğiniz bir noktadan aldırıp dilediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Motosiklet gibi kolayca zarar görebilecek, üstelik pahalı bir aracın nakliyesi ekstra dikkat ve özen gerektirir. Bu süreç normal yük ve eşya taşımacılığından daha zahmetlidir.

Riskleri minimize etmek için sektörünün lider isimlerinden Enakliye firmasına başvurabilir, aracınızı profesyonel ekibimize emanet edebilirsiniz. Farklı bir şehre taşınma, motosikletinizin arızalanması, yeni motosiklet alma ve benzeri nedenlerle ihtiyaç duyduğunuz motosiklet nakliye hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Bu alanda özel tecrübeli personellerimiz sayesinde motosikletinizi çiziksiz ve hasarsız olarak taşıtabilirsiniz.

Firmamız hasar sigortası seçeneği de sunarak aracınızı güvenceye alır. Size de kafanız rahat bir şekilde motosiklet nakliyenizi gerçekleştirmek kalır!