Tekirdağ Evden Eve Nakliyat - Enakliye
 Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetini sektörün can damarlarından biri olarak tanımlamak mümkündür. Marmara’nın Trakya yakasında bulunan Tekirdağ, ülkemizin en kalabalık 23. şehridir. Küçük bir şehir olduğu halde kültürel mirası ve köklü tarihiyle isminden sıkça söz ettiriyor. Masmavi sahilleri, yemyeşil doğası, tarihi yerleri ve lezzetli mutfağı ile meşhurdur.

Ülkemizin pek çok yerine hizmet sunan Enakliye, Tekirdağ evden eve nakliyat alanında da öncüdür. Sigortalı nakliyat, parça eşya taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat alanlarında hizmet veren firmamız, nakliyat sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetimizin size sağlayacağı avantajlardan bazıları şöyle sıralanabilir:

  1. Zamanınız da size kalır.
  2. Taşınma sürecinde stres yaşamaz, manevi olarak yıpranmazsınız.
  3. Elinizi hiçbir şeye sürmeniz gerekmez. Dilerseniz askıdaki ütülü çamaşırlarınızı bile bozmadan, her şeyin paketlemesini, kolilenmesini, mobilyalarınızın sökümünü ve kurulumunu biz yapabiliriz.
  4. Eşyalarınızı taşıyacak elemana, paketleme malzemelerine ve nakliye aracına ayrı ayrı para ödemeniz gerekmez. Bunları bulmakla uğraşmazsınız.
  5. Eşyalarınızı hem yorulmadan, hem de onlara zarar vermeden yeni evinize güvenle taşırsınız.

Tüm bu avantajlara Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetimizle sahip olmak için bizi tercih edebilirsiniz.

tekirdağ evden eve nakliyat

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyatlandırma çeşitli kriterler dikkate alınarak yapılır. Bu unsurlar şöyle sıralayabiliriz:

  1. Nakliye aracının yakıt giderleri (Şehirler arası taşımacılıkta bu masraf daha fazla olur.

İşçilik ücretleri: Ambalajlama, montaj-demontaj vb. işlemler de fiyata dâhil edilir.

  1. Paketleme giderleri: Eşyalarınıza zarar gelmemesi için kaliteli, dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanılmalıdır. Mobilya ve beyaz eşya paketleme sırasında kullanılan malzemeler, diğer eşyaların paketlenmesi için gereken koli ve koli bantları gibi şeyler paketleme giderini oluşturur.
  2. Sigorta: Tekirdağ nakliye fiyatları hizmetimiz de sigortalama yapılarak gerçekleştirilir. Bu, eşyalarınızı potansiyel risklere karşı güvence altına alan bir uygulamadır ve gider kalemleri arasında gösterilir.
  3. Taşıma mesafesi: Kısa mesafeye taşınma daha uygun fiyatlı olurken mesafe arttıkça fiyat yükselir.

Taşınacak evin büyüklüğü, eşya sayısı ve türü gibi faktörler de Tekirdağ nakliye fiyatları üzerinde etkilidir. En uygun fiyat teklifini almak için bizi arayabilir, taleplerinizi aktararak daha sağlıklı fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Tekirdağ nakliye fiyatları konusunda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak olan firmamız, avantajlı teklifleriyle yüzünüzü güldürecektir.

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma

Firmamızın güvenle ve üst düzey kalite ile gerçekleştirdiği hizmetlerden bir diğeri parça eşya taşımadır. Tüm evinizin değil de yalnızca birkaç parça eşyanızın taşınması gerekiyorsa bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Örneğin sadece birkaç koltuk taşınacaksa Tekirdağ nakliyat hizmetinde parça eşya taşıma ile daha düşük bir maliyete eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hizmetimizde de yine dilerseniz paketleme, kurulum gibi işlemler ekiplerimiz tarafından yapılabilir. Paketlemeyi kendiniz yapmayı tercih ederseniz ödeyeceğiniz fiyatta düşüş görmeniz mümkündür.

Farklı parça taşıma araçlarımız mevcuttur. Bu nedenle kendinize en uygun büyüklükteki aracı belirleyebilirsiniz. Bu ise hem yakıt hem de fiyat tasarrufu demektir. Fiyatlandırma toplam eşya sayısı üzerinden olur.

Tekirdağ Asansörlü Taşıma Hizmeti

Tekirdağ nakliyat hizmetimiz asansörlü olarak da gerçekleştirilebilir. Bu kapsamda eşyalarınız asansörlü bir araç vasıtasıyla yüksek katlardan alınarak nakliye kamyonuna yüklenir. Dar koridorlara sahip veya yüksek katlı binalarda taşıma kolaylığı sağlayan bu hizmet, eşyalarınızın taşınma sırasında çevreyi rahatsız etmesini de önler.

Bina girişi ya da merdivenleri eşya taşıma için uygun değilse en iyi çözüm asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmaktır.

Tekirdağ nakliye hizmetinin asansörlü olmasını istiyorsanız bunun fiyatta artışa yol açacağını bilmelisiniz. Fakat yine de Enakliye’nin, maliyetlerinizi azaltmak amacıyla size en uygun fiyat teklifini sunacağından emin olabilirsiniz.

Bu hizmetten faydalanabilmek için evinizin önü asansör kurulumuna uygun olmalıdır. Bunu belirlemek adına binanızın dış cephe resimlerini çekerek bizimle paylaşabilirsiniz. Evinizin konumu, balkon veya pencerenin uygun olup olmadığı gibi hususlar değerlendirilerek karar verilecektir.

Buna göre doğru bir planlama yapılarak en uygun fiyat teklifi tarafınıza sunulacaktır.

Tekirdağ nakliyat alanındaki modern hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem ihtiyaçlara yönelik, hem de beklentilerin üzerinde hizmetiyle müşterilerini mutlu eden firmamız, kalitenin konfora dönüştüğü yerdir.

Ekonomik fiyata en iyi nakliye hizmetini almak ve eşyalarınızı güvenilir ellere gözünüzü kırpmadan emanet etmek için bizi tercih edebilirsiniz.